Sutra je pogreb mučki ubijene Mostarke Lane Bijedić

Foto:Avaz.ba

Sutra je pogreb mučki ubijene Mostarke Lane Bijedić

Lana Bijedić (19) čije su tijelo pronašli u nedjelju oko 19 sati u rijeci Studenčici pored Ljubuškog, bit će pokopana sutra.

Obdukcija je pokazala kako je mlada Mostarka ubijena. Na glavi je imala nekoliko rana od udaraca, a na vratu tragove koji nastaju kod gušenja, piše Klix.ba.

Policija još traga za osumnjičenima, a radi se na vještačenju njenog mobitela koji je pronađen tijekom očevida.

Njene kolege i prijatelji iz Srednje građevinske škole oglasili su se kazavši da je Lana bila posebna, inteligentna, kreativna i iskrena djevojka, zainteresirana za brojne teme o kojima njeni vršnjaci često i ne razmišljaju.

- U našoj školi i u našim srcima ostavila je traga svojom osobnošću. Osvajala je nagrade na natjecanjima iz engleskog jezika i kulturnog naslijeđa, napisali su.

Kolege i nastavnici odali su joj počast tišinom koja je vladala tijekom svih sati u školi.

Lana je trebala doputovati u Sarajevo gdje je trebala nastaviti svoje obrazovanje, ali netko je nasilno prekinuo njen život i snove. 

Bila uzbuđena zbog selidbe u Sarajevo

Lanini poznanici ispričali su za Hercegovački portal kako je cijelo vrijeme prije nestanka bila ushićena zbog selidbe u Sarajevo. Ondje je navodno pronašla i stan. Nažalost, ne znaju kome se i kako mogla toliko zamjeriti da bi je ubio. Od Lane su se u ponedjeljak oprostili prijatelji i vodstvo njezine bivše Srednje građevinske škole iz Mostara.

- Jučer nas je tragičnom smrću napustila naša donedavna učenica Lana Bijedić. Zapamtili smo je kao posebnu, inteligentnu, kreativnu i iskrenu djevojku, zainteresiranu za mnoge teme o kojima njezini vršnjaci često i ne razmišljaju. U našoj školi i u našim srcima ostavila je traga svojom osobnošću. Osvajala je nagrade na natjecanjima iz engleskog jezika i kulturnog naslijeđa. U ime sjećanja na Lanu, u našoj školi danas su bili skraćeni satovi. Učenici su u tišini, svojim uzornim ponašanjem te razgovorom s profesorima i direktoricom, odali počast našoj Lani. Iskrena sućut obitelji preminule u ime svih učenika i zaposlenika - napisali su na stranicama škole.

Podijeli na socijalnim mrežama

Promijeni njihov svijet.
Promijeni svoj svijet.

Naša web stranica koristi tzv. Cookies za analizu podataka. Koristeći našu web stranicu, polazimo od toga da se slažete s tim. Za više informacija kliknite ovdje.

Nakon što ste odobrili korištenje tzv. Cookies, tu saglanost možete u svako doba povući tako što pobrišete naš Cookie iz Vašeg browsera. Ukidanje saglasnosti ne utiče na zakonitost obrade obavljene na temelju saglasnosti do opoziva.